...:::: turk forum ::::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::: turk forum ::::...

bilgi paylaştıkça güzeldir

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CİN (Anlattıklarım gerçektir)

3 posters
YazarMesaj
mhur@d
Administratör
Administratör
mhur@d

Erkek

Popülerlik puanı:
CİN (Anlattıklarım gerçektir) Left_bar_bleue100/100CİN (Anlattıklarım gerçektir) Empty_bar_bleue  (100/100)

CİN (Anlattıklarım gerçektir) Empty
MesajKonu: CİN (Anlattıklarım gerçektir)   CİN (Anlattıklarım gerçektir) Icon_minitimePtsi 23 Haz. - 14:29

Geçen yıl annem ve babam işleri gereği bir haftalığına yurt dışına çıkmışlardı. Beni ve kardeşimi de komşumuza emanet etmişlerdi. Biz bir gün internette cin çağırma duası bulmuştuk kardeşim ve komşularımızın oğulları ile duayı okuduk benim birden başım dönmeye başladı bayıldım sonra kendime keldiğimde evde ne kardeşim ne de komşumuzun oğulları vardı evin heryerini aradım bulamadım sonra evde birşey olduğunu fark ettim o varlığı göremiyordum ama hareket ettiğini hissede biliyordum hemen evden çıktım komşumuzun evine gittim ve komşumuzun kapısı açıktı içeri girdim komşumuzda oğulları da yerde kanlar içinde yatıyordu bu olayın üstünden tam bir yıl geçti hayla kendime gelemedim ben gerçekten bu olayı yaşadım bu anlattıklarım hikaye değil kelimesi kelimesine gerçek gerçekten birgün internette cin cağırma duası bulursanız sakın okumayın yoksa gerçekten hayatınız cehenneme döner !!!
https://turk.forum-canada.com
darkshudder
Moderatör
Moderatör
darkshudder

Erkek

Popülerlik puanı:
CİN (Anlattıklarım gerçektir) Left_bar_bleue80/100CİN (Anlattıklarım gerçektir) Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: CİN (Anlattıklarım gerçektir)   CİN (Anlattıklarım gerçektir) Icon_minitimePerş. 24 Tem. - 22:16

sayın @dmin ve değerli arkadaşlar,

bu ve bunun gibiler ne kadar gerçektir bilinmez fakat eğer gerçekten böğle bişey yapmaya kalkışırsanız kendi sonunuzu hazırlamış olursunuz biz amatörler yada sıradan basit dua bilenlerin yapacağı iş değildir..! hadi yaptınız diyelim ya kovmak..!
çağırmak marifet değil kovması ve musallat olduktan sonrası ..!

hayat herşeye rağmen güzel..!
ultraslan_07
Moderatör
Moderatör
ultraslan_07

Erkek

Popülerlik puanı:
CİN (Anlattıklarım gerçektir) Left_bar_bleue0/0CİN (Anlattıklarım gerçektir) Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: CİN (Anlattıklarım gerçektir)   CİN (Anlattıklarım gerçektir) Icon_minitimePerş. 9 Nis. - 13:49

Teşekkürler..

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-